Policja nga Kumanova nget makinën me këmbët mbi timon (VIDEO)
Në Tv Telma është dorëzuar një video skandaloze ku shihet një police nga Kumanova duke ngritur këmbët mbi mbi timon.

Siç shihet, video është bërë në autostradë.

Video ka filluar të shpërndahet në rrjetet sociale më 11 dhe 12 maj dhe nuk perjashtohet mundësia të jetë bërë gjatë orës së policore, sepse në autostradë nuk ka makina tjera.
Shtuar më 28/05/2020, ora 22:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori