Policit i ikën truri nga trafiku, përplas makinat në rrugë (VIDEO)
Një polic i Nju Jorkut humb durimin derisa po priste në trafik brenda veturës zyrtare në Queens, dhe kështu përplas makinën që qëndronte përpara tij.

I gjithë problemi kishte filluar vetura me ngjyrë të zezë “Honda” ishte parkuar për pak sekonda në mes të rrugës, duke krijuar kështu trafik.

Polici humbi durimin dhe e goditi nga pas, duke rrugën që të kalonte.

Zyrtarët e policisë së Nju Jorkut kanë njoftuar se janë duke hetuar rastin, kurse polici që ishte brenda veturës është dërguar me urgjencë në spital pasi kishte pësuar lëndime trupore.
Shtuar më 04/04/2019, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori