Policia u bën zbor pasagjerëve në Berat. Në kontroll për një celular (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vjedhja e një celulari ka vënë para përgjegjesisë policinë, e cila ka zbritur të gjithë pasagjerët në një autobus dhe i ka kontrolluar me radhë. Duket se kjo procedurë ende vijon, ndërsa nuk është gjetur smartfoni i teknologjisë së fundit.

Autobusi urban i linjës Uznov-Kombinat në qytetin e Beratit është ndaluar nga policia mëngjesin e sotem dhe të gjithë udhëtarët janë kontrolluar me radhe.

Dikujt i kanë vjedhur një smartfon të teknologjisë së fundit, ndoshta iPhone 6 apo 7. Duke qenë se sinjalizuesi GPS ishte ende ndezur, pronari i sendit të humbur ka lajmëruar policinë për të gjurmuar e për të gjetur se ku ndodhet apo kush e ka vjedhur iPhonin. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2017, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.