Policia shtrin në tokë protestuesit, i shoqëron me forcë (VIDEO)
Ky është momenti kur Forcat Shqiponja ndërhyjnë në rrugën "Sami Frashëri" dhe shoqërojnë disa prej protestuesve.

Policia nuk kurseu forcën duke shtrirë në tokë protestuesit.

Për më shumë gjykoni vetë pamjet.
Shtuar më 11/12/2020, ora 21:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori