Policia qëllon "kanibalin" nudo (VIDEO)
Një njeri nudo është qëlluar nga policia në një kohë kur ai kafshonte një tjetër njeri lakuriq shtrirë pranë tij. Imazhet tregojnë këmbët e dy njerëzve nën një nënkalimin autostrade në Miami, kur një makinë policie arrin në vendngjarje.

Policia qëlloi mbi njërin person duke menduar se ai do të ndalonte sulmin mbi viktimën e tij, por agresori vazhdon të kafshojë viktimën duke bërë që autoritet të hapin zjarr dhe të vrasin "kanibalin". /albeu.com/
Shtuar më 28/05/2012, ora 15:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori