Policia e SHBA-ve sekuestron 5 mijë pako heroinë me foton e Donald Trumpit (FOTO & VIDEO)

Policia e SHBA-ve në Florida, ka konfiskuar drreth 5.500 pako me heroinë, në të cilat ishte imazhi dhe emri i Presidentit amerikan Donald Trump.

Gjatë një aksioni të gjerë, policia zbuloi se droga mbante nofkën "pako për Donald Trump", shkuan "RT".

"Ajo që unë dua t’i them këtij shpërndarësi droge është se bëri një gabim të madh që vendosi foton e presidentit. Gabim i madh. Sepse ai do të jetë avokati ynë më i ashpër për zhdukjen e këtyre plehrave nga rrugët tona. Gabim i madh!", tha një zyrtar policie.

Ndërkohë,policia ka vënë në pranga shtetasin Kelvin Scott Johnson, 46 vjeç, si i dyshuari kryesor për trafikimin e heroinës. /albeu.com/

Shtuar më 06/02/2017, ora 08:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori