Po ky, ç'punë ka në koshin e mbeturinave?! (VIDEO)
Një student anglez është dashur të nxirret nga zjarrfikësit pasi ishte ngujuar në një kosh mbeturinash, e cila ishte mbyllur automatikisht kur kishte hyrë ai në të.

Robin Niven po kthehej në shtëpi kur ai u fut në shportën e bërllokut sa për të bërë shaka me shokët të cilët e mbyllën brenda.

Kur ai provoi që të dilte, shporta u mbyll automatikisht dhe ai doli vetëm pasi shokët e tij thirrën zjarrfikësit, të cilët e shpëtuan djaloshin.
Shtuar më 12/09/2014, ora 15:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori