Po ç'deshi këtu?! Shikoni ku i ka ngecur koka këtij burri (VIDEO)
Pëlqej
Shumë njerëzve u ka ngecur koka në ngushtica të ndryshme, por ky kësaj radhe është një rast krejtësisht i çuditshë,.

Fshatarët e gjetën burrin në gjumë me kokën e tij të ngecur midis rrotës së pasme të motorit dhe tubit të shkarkimit.

Ai u zgjua nga thirrjet e fshatarëve që u mblodhën rreth tij për ta ndihmuar që të çlironte qafen.

Pamjet u kapën në maj të këtij viti në provincën Lai Chau, në Vietnam.
Shtuar më 14/09/2018, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori