Po bëjnë sërish xhiron e rrjetit, Melania refuzon puthjen e Trump (VIDEO)
Çifti Melani dhe Donald Trump janë vënë sërish në vëmendje me veprimin e tyre.

Në përfundim të fjalimit të saj në konventën e republikanëve për zgjedhjet presidenciale, Trump tentoi për ta puthur Melaninë, por Zonja e Parë e Amerikës, lëvizi kokën në përpjekje për ta shmangur.

Melania ktheu faqen duke shmangur puthjen e bashkëshortit të saj, veprim i cili ngjalli komente të shumte.

Melania kthen faqen kur Trump donte t’i jepte një puthje. As nuk e fshehu neverinë”, shkroi një ndjekës në Twitter.

Shtuar më 27/08/2020, ora 13:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori