Po bën xhiron e rrjetit, tentojnë të fusin xhamin në ashensor dhe u ndodh e papritura (VIDEO)
Momenti kur dy burra futen me një copë xhami të madhe në ashensor, po bën xhiron e rrjetit. Ata futën xhamin brenda në ashensor, por një pjesë mbeti jashtë.

Burrat nuk arritën dot të mbanin derën hapur dhe në momentin kur ashensori filloi të lëvizte xhami u bë copa copa. Për fat të mirë ata nuk pësuan asgjë, por xhami i tyre u thye.

Shtuar më 19/05/2020, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori