Plas sherri mes të moshuarve në qytetin shqiptar (VIDEO)
Një përleshje fizike ka ndodhur mes disa të moshuarve në qytetin e Mitrovicës.

Sikundër mund të shihni dhe nga pamjet, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Mbretresha Teutë”.

Nuk dihet arsyeja e kësaj rrahje në mes tre personave ndërsa pamjet janë bërë virale.Shtuar më 07/07/2020, ora 17:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori