Plas peshku në rrugë, pamje të pabesueshme nga Malta (VIDEO)
Erërat e fuqishme me shpejtësi 100 kilometra në orë goditën ishullin e Maltës.

Kjo bëri që në dallgët gjigante të nxirrnin peshqit në rrugë.

Dhe kalimtarët kanë sfiduar erërat e forta dhe ujin e fuqishëm për të kapur peshqit.

Video e filmuar tregon momentin kur njerëzit qëndrojnë në rrugë në mes të stuhisë në kërkim të mbledhjes së peshqve.
Shtuar më 27/02/2019, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori