Plas keq në lokal, vajzat kapën prej flokësh (VIDEO)
Ky është momenti kur plas një sherr midis 2 grave në një lokal duke bërë që njëra prej tyre të përfundojë në spital prej plagëve të marra.

Në pamjet filmike do të shikoni se si gratë godasim me sende të forta njëra-tjetrën.

Është dashur ndërhyrja e policisë që gratë të ndahen.

Një 30 vjeçare u dërgua në spital dhe u trajtua për lëndime në kokë pas ngjarjes, dhe një grua 36-vjeçare u arrestua me dyshimin e plagosjes.
Shtuar më 13/08/2019, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori