Pizhamet fusin në sherr Rudinën dhe Bietën, çfarë ndodhi? (FOTO & VIDEO)
View this post on Instagram

20. 03. 2019 (e merkure 😉)

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Edhe pse në fakt janë të dyja fytyra miqësore, duket se ka gjëra që mes moderatoreve nuk shkojnë mirë.

Kështu ditën e djeshme Rudina magjsitari ka veshur kostumin e ri -pizhame në emision, për të cilin u fol shumë.

Mirëpo, një veshje të njëjtë e kishte pasur një ditë më parë edhe moderatorja Bieta Sulo në emisionin e saj "Ftesë në 5". Ajo e ka publikuar videon ku tregon veshjen si 'pizhama' dhe krahas postimit shkruan datën dhe ditën kur e ka veshur, që përkon me një ditë para se t'a vishte Rudina.

Bieta vendos krahas datës edhe një emoji ku shkel syrin, duke i treguar të gjithëve se ishte ajo e para që doli me një veshje të tillë. /albeu.com/
Pizhamet fusin në sherr Rudinën dhe Bietën, çfarë ndodhi? (VIDEO)

Shtuar më 22/03/2019, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori