Piloti mëson se babai i tij ishte në avion, bën një veprim rrëqethës (VIDEO)
Një pilot turk vendosi të dalë jashtë protokollit të tij të zakonshëm.

Ai zbuloi se njëri nga pasagjerët ishte babai i tij dhe që falë tij ishte bërë pilot.

Në këtë mënyrë piloti filloi të flasë për të nga altoparlantët e avionit.

Babai fillojë të bëjë lidhjen se po flitet për të, teksa shpërtheu në lot.

Në pamundësi për ta takuar vetë, piloti dërgoi stjuardesat duke i dhuruar mësuesit lule.

Video është bërë virale në rrjetet sociale.
Shtuar më 29/11/2018, ora 19:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori