E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
Peshkaqeni lind në sy të pushuesve (VIDEO)
Pushuesit e një plazhi në Florida kanë parë dje nga afër lindjen e të vegjëlve të një peshkaqeni. Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Panama City Beach, ndërsa është xhiruar nga pushuesit teksa një peshkatar zuri një peshkaqen fare pranë bregut dhe e tërhoqi drejt rërës duke bërë që të zgjojë kureshtjen e turistëve.

Pasi panë peshkaqenin e llojit çekan, i cili sapo dolibreg solli në jetë 3 të vegjlit e tij, pushuesit u munduan ta çonin sërish në ujë, por ai ngordhi. Pas lindjes zakonisht peshkaqenët i lënë të vegjlit e tyte të lirë, të cilët jetojnë të pavarur në det. /albeu.com/

Shtuar më 13/08/2013, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori