Pesë persona rrahin me grushta dhe shkelma çiftin (VIDEO)
Një çift që po ecte fare qetë në rrugët e Missourit të Shteteve të Bashkuara është sulmuar brutalisht nga pesë persona në një rrugicë të qytetit.

Ata u rrahën më saktësisht në një rrugë të Springfieldit.

video shihet, teksa djemtë shfaqen krejt papritur dhe fillojnë të rrahin me grushta dhe shkelma një djalosh bashkë me të dashurën e tij.

I dashuri i vajzës, Alex Vessey sado që është munduar nuk ka mundur të bëjë asgjë ndaj dhunës së ashpër të 5 personave.

Për fat të mirë, ata nuk pësuan lëndime që t'iu rrezikonin jetën./albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori