Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
Personin më të shtrenjtë të jetës së saj, Ledina Çelo e ka tashmë kompozitor personal (VIDEO)
Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo po jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj.

Vazhdimisht në rrjete sociale ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve me jetën e saj super luksoze, shtëpinë moderne e pushimet e shumta në vende të ndryshme të botës.

Ledina është mama e dy fëmijëve, me të cilën ndan shpesh foto e videorrjete sociale.

Djali i saj duket se ka pasion muzikën si e ëma, ndaj i është përkushtuar më shumë asaj.

Si një kompozitor i vogël, ai ka shkruar muzikë për këngëtaren duke ia bërë zemrën mal.

“Zemra ime po i kompozon këngë mamës”- shkruan Ledina krahas videos.
Shtuar më 21/11/2020, ora 15:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori