Përqafimi i vdekjes me gjarprin gjigant! Shfaqja që për pak u kthye në tragjedi (VIDEO)
Trajneri rus i gjarpërinjve po jepje një shfaqje në një cirk ku kishte vendosur një gjarpër rreth qafës së tij.

Por gjërat nuk shkuan ashtu siç kishte paramenduar ai.

Siç edhe mund të shihet në video gjarpri e shtrëngon atë në qafë dhe ai përfundimisht bie pa ndjenja.

Çfarë bie në sy gjithashtu është reagimi i publikut, i cili fillimisht menduan se është një lojë e tij.

Edhe pse publiku mendoi se ai ra në tokë, si pjesë e lojës së tij, shumë shpejt e kuptuan se ai po kërkonte ndihmë.

Në fund kanë qenë kolegët e tij që nxituan drejt tij, e tërhoqën gjarprin dhe e dërguan atë në spital. /tema/
Shtuar më 07/05/2019, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori