Përplasja me armë në Vlorë, ja gjendja e të plagosurve (VIDEO)

MASAKRA NE VLORE by albeu
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Vlorë rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”.

Gjatë një përplasje me armë në lokalin e njohur si “Fiks Fare” pranë Lungomares, ka mbetur i vrarë 1 person e janë plagosur 3 të tjerë.

Personi i vdekur është Ergys Gjioveshaj nga Vlora i moshës 33 vjeç.

Nga të plagosurit raportohet se dy janë meshkuj dhe një femër dhe se një nga të plagosurit ka qenë muzikant në lokal. /albeu.com/Shtuar më 21/04/2017, ora 07:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.