E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
Përmbytet autostrada Tiranë-Durrës, por shikoni situatën në Vorë (VIDEO)
Pëlqej
Moti i keq ka përfshirë të gjithë vendin, teksa reshjet e shiut nisen mëngjesit e sotëm dhe kanë pushuar me intervale të shkurtra kohe gjatë ditës.

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon gjendjen e rrugës në Vorë për shkak të shiut.

“Ndërkohë në Vorë. Bëni gati varkat!” /JOQ/
Shtuar më 20/09/2017, ora 20:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori