Përleshen, përgjaken dhe në fund pajtohen (VIDEO)
Këto pamje të tmerrshme tregojnë dy të burgosur, të cilët përleshen me njëri-tjetrin.

Siç duket në video, një i burgosur i afrohet një tjetri duke i rënë me grushta.

Por se personi që goditet fillimisht reagon dhe e grushon keqas agresorin, aq sa atij i rrjedh gjak.

Pas kësaj përballje të frikshme, të dy personat pajtohen në fund, duke i shtrirë dorën njëri-tjetrit./Albeu.com/
Shtuar më 01/01/2016, ora 20:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori