Përkëdhelet me të dashurin e ri në publik, video e Loredanës bën xhiron e rrjetit (VIDEO)
Një video e një çifti që pretendohet se është reperja e njohur Loredana dhe reperi gjerman Zuna po qarkullon online!

Videoja e publikuar nga një faqe në Instagram që mban emrin Infoëorld, shfaq reperin Zuna i cili i masazhon qafën një femre bjonde të përkulur në prehrin e tij.

Faqja pretendon se në video është Loredana me reperin, dhe të themi të drejtën bëhet fjalë për një moment intim që vetëm një çift do të ndante me njëri-tjetrin.

Pak kohë më parë Loredana u përfol për një lidhje me Macloud, i cili është dhe producenti i këngës së saj më të fundit!

Dyshja u shfaqën në Francë bashkë dhe të gjithë nisën të aludonin për romancën e tyre.

Kjo video e re me Zunën, na bën të lindin dyshime të reja tashmë!

Zuna është një reperi i njohur i cili ka lindur në Baalbek, Lebanon dhe ka jetuar aty deri në moshën 15-vjeçare dhe më pas është zhvendosur në Gjermani së bashku me prindërit e tij.

Zuna është bërë pjesë e grupit KMN Gang në vitin 2010. Zuna ka dhe një bashkëpunim me reperin shqiptar Azet.

Sa i përket Loredanës, ai ka qenë gjithnjë mbështetës i projekteve të saj, të cilat i ka publikuar në Instagram.

Shtuar më 23/01/2020, ora 09:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori