PËRGJIMI 12/ Drejtori i Ramës: Shko merr familjen voto haptas PS, ndryshe ik nga puna
Në përgjimi nr.12 të publikuar nga "BILD" është kapur kreu i Drejtorisë Arsimore të Dibrës, Drini Gjeçi, i cili telefonin drejtorin e Shkollës së Reçit, Reshat Elezaj pasi ia kërkoi Pjerin Ndreu.

Duke zbatuar urdhrat e Ndreut, Gjeçi e kërcënon Elezajn duke i thënë se duhet të votojë haptas në qendrën e votimit për PS ai dhe familja, ndryshe duhet të kërkojë për një punë tjetër.

Ndërkohë, nën kërcënim, Elezaj i thotë se do ta bëjë siç i thonë socialistët. /albeu.com/

LINKU I BILD: https://www.bild">bild.de/politik/ausland/politik-ausland/wahl-manipulation-in-albanien-abhoer-baender-belegen-regierung-manipulierte-wahl-62666642.bild">bild.html?fbclid=IwAR20pisX5H8bnov68WMv7a4rtRAaQbErsVMDAeN9_xrIre5IaLQgFnnUGV4
Shtuar më 17/06/2019, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori