Performanca që ngriti britanikët në këmbë (VIDEO)
Nuk është çudi që juria u çua në këmbë duke duartrokitur, me publikun që u ‘çmend’ pas performancës së tyre.

Nino dhe Violet, nga Holanda, kombinuan artin e vallëzimit me teknologjinë moderne 3D në performancën e tyre duke lënë të gjithë pa fjalë në “Britain’s got talent”

Për më tepër ndiqni pamjet më sipër. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2017, ora 21:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori