Për herë të parë në Shqipëri, Ledri Vula publikon videoklipin 360° (VIDEO)
Vetëm pak minuata më parë, siç kishte paralajmëruar Ledri publiokoi projektin e veçantë, "Piano Rap".

E veçanta e këti projekti është vetë videoklipi i cili është 360°, por edhe Ledri vjen ndryshe nga zakonisht.

Për tekstin e këngës u kujdes vet Ledri, beatin e bëri Butrint Buçinca dhe Duja, ndërsa u vizualizua nga Boulevard Films.

Më lart mund ta dëgjoni këngën e re “Piano Rap” nga Ledri Vula.
Shtuar më 01/02/2020, ora 15:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori