"Për herë të parë", Çfarë duhet të prisni nga Luana Vjollca (VIDEO)
View this post on Instagram

Soon.. per here te pare! 🔥 Kush e gjen cfare ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Luana Vjollca prej disa ditësh na ka bërë konfuzë dhe nuk e dimë se çfarë ka në mendje këtë herë.

Pak ditë më parë ajo publikoi një video ku shfaqej në një atelie ndërsa sot, ka treguar se po sjell diçka për herë të parë.

video ajo shfaqet e veshur me të zeza, duke u grimuar në detaje dhe në përshkrimin e videos shkruan: “Për herë të parë. Kush e gjen çfarë??”

Menjëherë në komente kanë nisur aludimet nga fansat dhe disa mendojnë se mund të bëhet fjalë për një parfum.

Të tjerë mendojnë se do të sjellë një linjë veshjesh që mban emrin e saj.

Shtuar më 10/10/2019, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori