Pendohen se ikën nga Kosova (VIDEO)
Dy familje nga Kosova kanë emirguar jashtë dhe duan që tashmë të kthehen, por se një gjë të tillë e kanë të pamundur.

Anëtarët e këtyre familjeve aktualisht ndodhen në Hungari, raporton KTV.

Ky shtet nuk i lejon kosovarët të kthehen më prapa dhe këtë mundësi nuk e lejon as shteti i Kosovës./albeu.com/

Shtuar më 15/01/2015, ora 21:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori