PEJË/ Si ra pre e grabitjes një Fast Food (VIDEO)
Vjedhja e dyqaneve dhe bizneseve vazhdon të jetë një dukuri shqetësuese në vendin tonë, deri sa rastet e tilla janë tejet të shpeshta.

Në Pejë, një qebaptore mbrëmë ka rënë pre e hajdutëve, ndërsa Indeksonline ka edhe videot e këtij rasti.

Mund të shihni se si një person i maskuar hyn nga dera dhe shkon në drejtim të arkës me para, duke marrë atë me vete.
Shtuar më 03/10/2019, ora 09:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori