PDSH, e gatshme të mbështesë çdo tentim për dalje nga kriza (VIDEO)
Anëtari i Kryesisë dhe zëdhënësi i PDSH-së, Bekim Fazliu në emision “Fol Tash” në Televizionin Koha ka folur për zhvillimet e fundit në vend dhe rolin e partisë së tij në këtë mes.

Fazliu ka treguar se si PDSH veproi në rastin e Brodecit.

Zëdhënësi i PDSH-së foli edhe për rezultatin e dobët në zgjedhjet e fundit.

Ish-deputeti gjithashtu tha se PDSH do ta mbështesë çdo tentim për zhbllokim të krizës politike. /Albeu.com/


Shtuar më 18/04/2017, ora 22:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori