PDK-Opozitës: Draftojeni ju statutin e Asociacionit (VIDEO)
Shefi i grupit parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci, i ka bërë një ofertë opozitës për të zgjedhur krizën politike në të cilën ndodhet vendi që disa muaj.

emisionin "Republika" me Dardan Gashin, ai ka thënë se, nëse kjo është arsyeja reale pse opozita po bllokon institucionet, atëherë lë të vijnë ata dhe le ta draftojnë statutin.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni sonte në ora 20:45, në Tribuna Channel. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2016, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori