PD "pushton" Kuvendin, Paloka bëhet kryeparlamentar (VIDEO)
Lulzim Basha ka zgjedhur Facebook-un për të mbajtur fjalimet e tij, ndërkohë që Gramoz Ruçi ia ndërpreu pas tre minutëshit.

Pas tensioneve në sallë dhe mbylljes së seancës, Basha ka vijuar transmetimin në Facebook, ndërkohë që Edi Paloka është ulur tek vendi i Gramoz Ruçit duke i hapur zërin Lulzim Bashës.

PD gjendet ende në sallë dhe Basha po vijon fjalimin. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2018, ora 12:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori