"Pasojat e tërmetit", Ermali turpëron Julin në mes të aeroportit me të brendshme (VIDEO)
View this post on Instagram

Efektet e të[email protected] @ilovetropoja_filmi

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ermal Mamaqi së fundmi ka lënë pas dore moderimin dhe është fokusuar kryesisht te kinematografia.

Tashmë në rolin e regjisorit dhe producentit Mamaqi është në përfundim të filmit të dytë, "I Love Tropoja", i cili deri më tani ka spikatur me shumllojshmërinë e aktorëve.

Një prej tyre është edhe ish kolegu i Ermalit që në fillimet e karrierës për të dy aktorët, Julian Deda.

Mamaqi ka shfrytëzuar rastin e xhirimeve dhe tërmetit për të "fëlliqur" publikisht kolegun e ti "Jul Deda i cili shfaqet me të brendhsme në mes të aeroportit./albeu.com/

Shtuar më 24/09/2019, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori