Pas studentëve, rinis protesta tek Unaza e Re: Qeveri e krimit (VIDEO)
Vetëm disa minuta pas protestës masive të studentëve para Ministrisë së Arsimit, një tjetër protestë ka rinisur kundër qeverisë.

Banorët e Astirit janë mbledhur sërish mbrëmjen e sotme për të protestuar tek Unaza e re.

Sot është dita e 34 e protestës, ku banorët kërkojnë kompensimin e plotë për banesat e tyre.

Në mbështetje të kësaj proteste kanë shkuar edhe kreu i PD, Lulzim Basha si dhe deputetët e opozitës. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2018, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori