Pas Pranverës dhe Mirelës, e qeshura i ngjitet Stela Kotrinit (VIDEO)
E qeshura në mes të emisionit duket se është bërë ngjitëse për moderatoret.

Në fillim bëri xhiron e rrjetit video e Pranvera Borakajt e më pas vëmendjen e tërhoqi video e Mirela Milorit.

Pas tyre rradhën e ka pasur Stela Kotri, moderatorja e emisionit “Në shtëpinë tonë”.

Teksa ishte duke prezantuar, i ftuari i afrohet shumë pranë Stelës dhe ajo nis të qeshë. “Desh na e nxorre Stelën nga ana tjetër”, i thotë Florian Agalliu të ftuarit.

Më pas moderatori i thotë Stelës se është kthyer në modë të qeshësh në emision dhe të dy i kap gazi.
Shtuar më 24/11/2018, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori