Pas lajmit të shtatzanisë, Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik (VIDEO)
Klea Huta është shfaqur për herë të parë që pas lajmit për shtatzëninë.

Moderatorja shqiptare ishte e ftuar mbrëmë në ditëlindjen e mikeshës së saj Kiara Tito, nga ku nuk munguan fotot dhe videot në Instastory.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer me një këngë ritmike, tepër në formë dhe e veshur me të zeza.

Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen prindër të një djali, i cili pritet të vijë në jetë në fillim të verës.

Në punatëtën e fundit të emisionit “Shiko kush luan” u vu re se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Pasi u vu re se kishte barkun të rrumbullakosur dhe kamera e fokusoi disa herë.

Sipas “News31”, Klea duhet të ketë hyrë në 3-mujorin e dytë të pritjes së ëmbël.
Shtuar më 20/01/2020, ora 08:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori