Pas 35 vitesh, qytetarët e Arabisë Saudite shohin filmin e parë në kinema (FOTO & VIDEO)
Pëlqej
Arabia Saudite hoqi një ndalim 35-vjeçar të shkuarjes në teatro komerciale, dhe këtë fundjavë shfaqjet e para të filmit u hapën për publikun.

"The Emoji Movie", është filmiqytetarët e Arabisë do kenë mundësi ta shohin për herë të parë në kinema pas 35 viteve.

Filmi i parë që goditi ekranet e kinemasë pas tre dekadave e gjysmë, ishte një film i animuar

Ndërkohë kujtojmë që javën e kaluar për herë të parë në Arabinë Saudite gratë u lejuan të ndiqnin një lojë futbolli në një stadium publik. /albeu.com/Pas 35 vitesh, qytetarët e Arabisë Saudite shikojnë filmin e parë në kinema (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 16/01/2018, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori