Papës i dhurojnë një Renault të vjetër (VIDEO)
Një klerik italian i dhuron papës Françesko një Renault 4 të bardhë e të vjetër. Makina me 300.000 kilometra, i është dhuruar Papës nga ati nga Renzo Zoka.

"ǒdhuratë më të mirë se Renault 4 timin të vjetër”, ka thënë ai. Sigurimi i papës u shokua meqë vetë Papa mori çelësat dhe vendosmërisht e voziti Renault-in e vet “të ri”. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori