PAMJET/ Terror tek Gjykata e Tiranës, dhunohen deputetët e opozitës (VIDEO)
Ka nisur me tensione e përplasje të forta seanca në Gjykatën e Tiranës ku pritet të jepet vendimi për 23 protestuesit e Rrugës së Kombit.

Policia e Shtetit ka blinduar totalisht Tiranën me rreth 1000 forca policie duke u përgaditur për më të keqen.

Ndërkohë policia e Shtetit ka penguar me forcë dhe dhunë gazetarët e mediave dhe deputetët demokratë dhe ato të LSI për të marrë pjesë në seancën e cila ende nuk ka nisur.

"Mos më prek me dorë"- degjohet zëri i një prej deputetëve ndërsa Edmond Spaho është lënduar nga përplasja me policinë. /albeu.com/


Shtuar më 04/04/2018, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori