Pamjet kur godina 4 katëshe në Durrës rrëzohet me shpërthim të kontrolluar (VIDEO)
Punonjësit e IKMT dhe forcat xheniere kanë shembur me eksploziv një tjetër ndërtesë në Durrës.

Fjala është për një godinë 4 katëshe në Shkozet, e cila ndodhej përballë tregut Agro- Ushqimor.

Shembja e godinës është bërë me një shpërthimkontrolluar, e katërta në Durrësrrëzohet me eksploziv./Report tv
Shtuar më 05/12/2019, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori