Pamjet e policit të plagosur në protestën e së martës (VIDEO)
Shefi i Njësisë Speciale Operative në Prishtinë, Besart Ahmeti, pritet të niset sot drejt Turqisë për një mjekim më të specializuar. Ai ka marrë lëndime të rënda në kokë dhe në sy gjatë protestës së dhunshme të së martës në Prishtinë.

Gazeta Tribuna ka siguruar një video ku efektivi i polciisë dërgohet me ambulancë drejt QKUK-së ditën e protestës.

Ai shihet teksa qëndron në gjendje shoku, ndërsa mbi kokë i qëndrojnë kolegët e tij. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2015, ora 11:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori