Pamje tragjike, momenti kur shqiptari përplas për vdekje nënën me të bijën 3-vjeçare (VIDEO)
Janë bërë publike pamjet e aksidentit të frikshëm të ndodhur dy ditë më parë në Greqi.

Makina e drejtuar nga një shqiptar u përplas me një automjet tjetër që drejtohej nga një efektive policie, teksa me vete kishte edhe vajzën 3-vjeçare">3-vjeçare.

Fatkeqësisht, aksidenti rezultoi fatal për nënë e bijë të cilat humbën jetën. Sipas mediave greke, aksidenti ndodhi vetëm 100 metra larg shtëpisë së 37-vjeçares.

Nga video e publikuar, vihet re se shqiptari po ecte me shpejtësi të madhe dhe në makinën e tij ndodhej edhe një emigrant me origjinë nga Azia. Ata janë arrestuar dhe po hetohen në lidhje me ngjarjen.
Shtuar më 14/01/2021, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori