Pamje të rënda, tigri sulmon dhe ha të gjallë kujdestarin (VIDEO)
Pëlqej
Një kujdestar i një kopshti zoologjik në Kinë ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi u sulmua nga një tigër.

Kujdestari, i identifikuar si Wu, po stërviste tigrin në një kafaz të madh metalik, përcjell albeu.com

Papritmas "maceja e madhe" e sulmon atë për vdekje.

Pamjet e tmerrshme të marra nga dëshmitarët tregojnë tigrin i cili qëndron mbi trupin e trajnerit të pajetë brenda kafazit.

Të pranishmit u tmerruan dhe filluan të bërtasin me të madhe: "Lajmëroni policinë"!. /albeu.com/


Shtuar më 12/03/2018, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori