Pamje të rënda! Ja si u vra polici në Paris (VIDEO)
Dy persona të maskuar dhe të armatosur me kallashnikov dhe raketahedhës janë futur në zyrat e gazetës satirike “Charlie Hebdo” në Paris, duke shkaktuar një masakër të vërtetë.

Mediat në kryeqytetin francez flasin për të paktën 12 viktima, mes të cilëve gazetarë dhe 2 punonjës policie.

Në videon e mësipërme mund të shihni momentet e vrasjes së një prej policëve. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori