Pamje të nxehta, Gjyste Vulaj i heq të gjitha e i vë flakën rrjetit (VIDEO)
Për Gjyste Vulajn vitet janë thjesht numra.

Dhe që ta kuptoni më mirë, mund të shikoni videon e bashkëngjitur lajmit.

Pamjet të cilat nuk kanë nevojë për koment janë publikuar nga vetë këngëtarja në Instastory.

Siç mund t'a shihni pamjet janë shumë provokuese, pasi bikinit e saj janë të përmasave shumë të vogla.

Por vlen për tu theksuar se trupi i Gjyste Vulajt është si i një 20-vjeçarje. /albeu.com/

Shtuar më 25/08/2018, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori