Pamje të mahnitshme: Si lindi jeta në Tokë në 3 minuta (VIDEO)
Përmes një videoje 3-minutëshe, BBC Earth bën një paraqitje të shkurtër sesi mund të ketë nisur jeta në planetin tonë dhe çfarë përfaqëson ajo sot.

Historia e lindjes së jetës në fakt është historia e të gjithëve, siç dhe këto pamje të rralla tregojnë përgjatë 3 minutave.

Ndiqni më sipër videon.
Shtuar më 26/09/2014, ora 19:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori