E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Pamje spektakolare brenda avionëve luftarak të NATO-s në Tiranë (VIDEO)
foto ilustruese
Ditën e djeshme qielli i Tiranës është vizituar nga avionët luftarakë të NATO-s Eurofighter dhe F-16 .

Fluturimi i avionëve dje rreth orës 11:00 gjatë vizitës së Komandantit të Forcave Ajrore Amerikane në Europë, Gjeneralit Tod Wolters.

funmdi janë publikuar edhe videot e kapura brenda njërit prej avionëve, ku 700 metra më poshtë ndodhet kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana.

Ju ftojmë të shijoni pamjet. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2019, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori