Pamje që të këpusin shpirtin: Çifti i të moshuarëve takohen në spital pas katër muajsh (VIDEO)
Përgjithmonë bashkë! E kush më mirë se këta të moshuar e vërtetojnë këtë fjalë të madhe.

Xhek dhe Elsi janë një çift të moshuarish të cilit kishin rreth katër muaj pa u parë dhe takimi i tyre ishte shumë emocionues.

video shihet Elsi në pritje të bashkëshorti të saj Xhek. Ky i fundit, i rënduar nga vitet e tepërta mbi supe dhe sëmundja, nuk arrin dot të lëvizë, por buzëqesh pakëz kur dëgjon zërin e bashkëshortes së tij, e cila e thërriste e përmalluar.

Elsi e përlotur thërret vazhdimisht emrin e tij. “Xhek, Xhek, jam unë Elsi”, i thotë e moshuara dhe i dhuron një puthje të lehtë në ballë, ndërsa kjo video e tyre ka thyer zemrat e të gjithëve.

Shtuar më 01/04/2020, ora 09:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori