Pamje për të mos u humbur! Rama, Linda e Zaho luajnë futboll (VIDEO)
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama sapo ka servirur pamjen më magjike në këtë ditë feste.

Në videon që mund t'a shikoni bashkëngjitur lajmit, shihet qartë djali i vogël i Ramës, Zaho bashkë me Ramën dhe Lindën.

Si një familje e lumtur, dy prindërit po luajnë me djalin e tyre, pamja e rritja e të cilit ka qënë një mister për publikun.

Në këtë ditë të rëndësishme, Rama ka zgjedhur të tregojë "fytyrën" më të bukur të tij, atë të familjes. /albeu.com/

Shtuar më 14/03/2018, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori