Pamje dramatike, pasagjerët zihen me thika në mes të trenit (VIDEO)
Ky është momenti tronditës kur një luftë shpërthen midis udhëtarëve të zemëruar në një tren në Londër.

Filmuar nga një pasagjer dhe i postuar në Facebook, pamjet dramatike tregojnë përplasjen fizike në tren në Londrën e Veriut, përcjell albeu.com

Ndërsa njëri prej udhëtarëve nxorri një thikë, një tjetër burrë u përpoq të qetsonte situatën dhe t'i largonte thikën.

Videoja, e shpërndarë në Facebook nga banori i Londrës, Mark Smith, kapi skenën e dhunshme, ndërsa vazhdoi edhe pasi dy udhëtarët zbritën nga treni./albeu.com/
Shtuar më 03/01/2018, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori